Přijďte na konferenci Hodnota hodnoty

posted in: aktualni_kurzy | 0

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci Hodnota hodnoty, která proběhne 21. října 2016. Tématem budou osobní a firemní hodnoty a jejich sladění. „Jak (re)definovat firemní hodnoty?“ „Jak rozpoznat individuální hodnoty u zaměstnanců?“ „Jak napomoct tomu, aby osobní hodnoty zaměstnanců přispívaly k naplňování vize firmy?“ Právě těmito (a mnohými dalšími) otázkami se budeme na konferenci zabývat.

Proč konferenci věnující se tématu hodnot pořádáme? Důvodů je několik, vycházeli jsme také ze zpětných vazeb účastníků loňské konference Podpora potenciálu, která byla zaměřena na metody a techniky rozvoje lidského potenciálu. Video zachycující atmosféru konference k nahlédnutí zde.

Pro firmu je z dlouhodobého hlediska sladění osobních a firemních hodnot důležité – toto sladění tvoří dobře fungující a stabilní tým. Abychom takový tým vytvořili, je třeba najít, získat a udržet si „správné“ lidi.

Dobře komunikované a sladěné hodnoty mohou být mj. účinným marketingovým nástrojem, který napomůže tomu, abychom jako firma tyto lidi přitahovali. Už při samotném náboru pak lze využívat techniky, které nám umožní individuální hodnoty u potenciálních zaměstnanců rozeznat – což může ve výsledku ušetřit spoustu času, energie, peněz a nenaplněných očekávání… Téma hodnot je tedy skutečně aktuální, přičemž téma „jak si získat a udržet kvalitního pracovníka“ je aktuální stále. Na konferenci se tedy budeme zabývat otázkami, které mají jasnou návaznost na praxi.

Na koho se na konferenci můžete těšit? Hlavním řečníkem konference je Barbora Pilná z firmy ZOOT, která se podělí o svou zkušenost s prací s hodnotami ve firmě (Barbora je v ZOOTu od jeho začátků). Workshopy si pro vás připravili Jana Mynářová, Jan Slavíček, Matěj Kastner, Romana Řezníčková a Tomáš Gřešek. Dnem bude jako moderátorka provázet Michaela Holišová, která je zároveň jedním z organizátorů konference.

Podrobnosti o konferenci najdete na webových stránkách www.hodnotahodnoty.cz, aktuality jsou pravidelně zveřejňovány také na FB Hodnota hodnoty. Při registraci do 31. srpna 2016 lze využít 25% slevy na vstupné, samotná registrace bude ukončena 19. října.

Rádi se s vámi na konferenci uvidíme, těšíme se na inspirativní setkání.

Pozvánka na konferenci - Hodnota hodnoty

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *